• Szakmai tanácsadás
A feltűntetett képek a gyártótól kapott anyagok, a valósághoz képesti eltérés esetén elnézést kérünk, folyamatosan javítjuk.
Kérjük olvasd el a termék nevét és leírását!
Termékismertető
Ennek a wobblernek a hordó alakja lehetővé teszi, hogy küldje nagyon messzire, és a hosszú ajak lehetővé teszi, hogy lehozza azt a mélységig akár 2 méteres magasságig. Minden 2-3 másodperc szünet a vezető ez a csali okozza a minden 2-3 másodperces szünet a csali vezetésében lassú emelkedést okoz, ami ráadásul motiválja ragadozók támadnak. A vizsgálatok során A Super Crank tökéletesen vonzotta a sügért, a sügért és a csukát. és csuka. A szilárd Kamatsu horgonyok a horgonyok teszik teljessé a csomagot. Érdemes a arzenál.

A KAMATSU Super Crank 40F Hot Perch egy igazán kiváló minőségű horgászwobbler, amely tökéletes választás minden horgász számára, aki keresi a hatékony és eredményes horgászatot. Ez a wobbler különösen alkalmas a ragadozó halak, mint például a sügér, a csuka és a süllő horgászatához.

Ez a wobbler nagyon erős és tartós, így garantáltan megbízhatóan szolgálja majd a horgászokat a horgászat során. A Super Crank 40F Hot Perch mérete 40 mm, így könnyen kezelhető és nagyon kényelmes használni. A wobbler súlya 4,5 g, ami azt jelenti, hogy nagyon könnyű és a víz felszínén könnyedén úszik.

A KAMATSU Super Crank 40F Hot Perch wobbler színe a hot perch, vagyis a forró sügér színe. Ez egy nagyon népszerű szín a horgászok körében, mivel nagyon hatékonyan vonzza a ragadozó halakat. A wobbler kialakítása lehetővé teszi, hogy nagyon realisztikusan mozogjon a vízben, ami még vonzóbbá teszi a ragadozó halak számára.

Ez a wobbler kiválóan alkalmas a sekély vízben történő horgászatra, és különösen hatékony lehet a sekély vízben történő horgászat során. Azonban, ha a horgászat mélyebb vízben zajlik, akkor is hatékony lehet, mivel a wobbler mélységi tartománya akár 1,5-2 méter is lehet.

A KAMATSU Super Crank 40F Hot Perch wobbler számos előnnyel rendelkezik. Először is, nagyon hatékonyan vonzza a ragadozó halakat, és nagyon realisztikusan mozog a vízben. Másodszor, nagyon erős és tartós, így garantáltan megbízhatóan szolgálja majd a horgászokat. Harmadszor, könnyen kezelhető és nagyon kényelmes használni a vízben. Végül pedig, nagyon sokoldalú, és alkalmas a sekély és mély vízben történő horgászatra is.

Összességében, a KAMATSU Super Crank 40F Hot Perch wobbler nagyon jó választás minden horgász számára, aki hatékony és eredményes horgászatot keres. Megbízható, tartós és nagyon hatékonyan vonzza a ragadozó halakat, így garantáltan sikerélményt nyújt majd a horgászoknak.